Сряда, 23 Август 2017г.

Валутни курсове: USD:1.5095   EUR:1.9665   GBP:2.2711
Навигация
За Търсещи Работа
За Работодатели
Гласувай за нас в
  • BGTop.net
  • BGChart.net
  • BGTop100.com
  • BulgarianTop.com

социален асистент /домашен помощник

Описание и Изисквания:
Фирма Асистент 24 ЕООД предлага свободни места за работа в Германия като домашни помощници и социални асистенти на възрастни хора.
Вие сте
- Минмум средно разговорно ниво на владеене на Немски език
- Търпение , адаптивност и желание за работа с възрастни хора
- Опит в обгрижването на възрастни хора се счита за предимство
Вашите задължения
- Полагане на грижи за възрастен, ако е необходимо помощ при хранене, поддържане на лична хигиена
- Поддържане на хигиена в жилището, приготвяне на храна, пазаруване, пране, гладене и др.
Ние предлагаме
- Безсрочен трудов договор
- Атрактивно месечно заплащане (от 1850 до 2500 лв)
- Социално и пенсионно осигуряване върху реалната заплата

изпратете актуална автобиография на candidat@asistent24.bg, тел.02444 64 45 или 0887 151 519
Категория:   В чужбина
Ниво:   Неквалифициран персонал
Населено място:   България
Тип заетост:   пълен работен ден
Дата на публикуване:   05.04 14:48
Дата на изтичане:   04.07 14:48
Организация:   Асистент24 ЕООД
Лице за контакти:
Имена:   Нина Иванова
Гласова поща:   Изпрати гласово cъобщение
Телефон:   (00359) (02) 4446445
Е-Майл:   office@asistent24.bg
Кандидатствай за позицията
Borsa.BG не е обвързан с авторите на тази обява и не носи отговорност за материалите в нея.